"Писав на всьому, що було під рукою". Військовий з Хмельниччини презентував дитячу книгу, написану на передовій

Військовослужбовець Андрій Максимчук з Хмельниччини сьогодні, 28 листопада, представив власну книгу. Через повітряну тривогу презентація відбулась в укритті. Книга носить назву "Подорож Україною та чарівний дракон".

Про це Суспільне Хмельницький розповів Андрій Максимчук.

З його слів, цю книгу він задумав написати ще перед повномасштабною війною для свого сина.

"Власне, книга була написана з голови мого сина, молодшого Мирослава. Він ще перед повномасштабним вторгненням говорить: "Тату, а можеш написати книгу про дракона?". Він дуже обожнював з самого дитинства цих міфічних істот", — пригадує Андрій Максимчук.

З його слів, "Подорож Україною та чарівний дракон" -— це перша книга в українській дитячій літературі, яку автор писав, перебуваючи на передовій під час російсько-української війни.

Дитяча книга, написана на передовій Андрієм Максимчуком, 28 листопада 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

"Зменшуючи свій час на сон, на обслуговування озброєння, спорядження, я просто на всьому, що мав під рукою, писав. Я записував свої думки та складав їх в одне ціле", — ділиться військовослужбовець.

Автор розповів, що про обіцянку сину написати книгу згадав під час повномасштабного вторгнення. Та вирішив об’єднати це зі збором коштів на потреби свого 132 окремого розвідувального батальйону десантно-штурмових військ.

«Всі гроші, які зароблять на "Чарівному драконі" передадуть нашим розвідникам", — говорить чоловік.

Презентація книги відбувалась в укритті під час повітряної тривоги, 28 листопада 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

Наклад книги — сім тисяч примірників. За словами Андрія Максимчука, читачі також можуть заплатити за книги, які подарують дітям, що виїхали з окупації.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.