З 1 грудня на Хмельниччині стартує передноворічна ялинкова кампанія

. Фото ілюстративне, Суспільне

Лісівники Хмельниччини цього року планують реалізувати понад 11,5 тисяч новорічних дерев. Ялинкова кампанія в області стартує з 1 грудня. Ціни коливатимуться від 120 до 600 грн. Усе залежить від розміру ялинки.

Про це Суспільне розповіла комунікаційниця Подільського лісового офісу Ольга Ржепянська.

За її словами, жителі області зможуть придбати ялину, ялицю та сосну розміром від пів метра до понад трьох метрів. Лісівники вирощують ці дерева на спеціальних новорічних плантаціях.

"Також у лісівників можна купити ялинку чи сосну у горщику й отримати кваліфіковані поради стосовно того, як пересадити та доглядати дерево після свят", — розповіла Ольга Ржепянська.

Окрім того, комунікаційниця Подільського лісового офісу розповіла, що з початку ялинкової кампанії посилений контроль за охороною лісів від самовільних рубок у передноворічний період та проведені заходи для запобігання незаконній торгівлі новорічними деревами. Лісові масиви патрулюються лісовою охороною та поліцією

"Важливий момент – купуйте тільки легальні ялинки. На офіційно заготовлених деревах повинні бути бирки і штрих-коди, а у продавця — документи на рослину", — розповіла Ольга Ржепянська.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.