У Хмельницькому "погасили" поштову марку "Україна-мати"

Поштова марка "Україна-мати", 24 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 24 серпня, на хмельницькому Майдані Незалежності відбулось спецпогашення поштової марки "Україна-мати". Нова марка присвячена 32 річниці Незалежності України.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла виконувачка обов'язків директора філії Хмельницької дирекції Укрпошти Олена Дорошенко.

За її словами, на новій поштовій марці зображено монумент "Батьківщина-мати", з українським гербом на щиті та червоним намистом на шиї. Позаду монументу зображена мапа України. Авторка художньої інтерпретації Зінаїда Кубар.

Погасили поштову марку "Україна-мати" на хмельницькому Майдані Незалежності, 24 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Тираж поштових марок — 600 000, на одному листку шість марок. Більшу частину накладу — продали онлайн, каже Олена Дорошенко: "Аркушів ми отримали трохи більше тисячі. Це не дуже багато. Одна марка коштує 12 гривень, відповідно, аркуш коштує 72 гривні".

На фото конверт першого дня зі штемпелем, 24 серпня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

Окрім марок "Україна-мати" до річниці Незалежності Укрпошта випустила конверт "Перший день", немаркований художній конверт, художні листівки, а також набір магнітів. Набори можна придбати у всіх поштових відділеннях Хмельниччини.

Презентація чергової поштової марки запланована на вівторок, 29 серпня.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.