Екоінспекція розпочала підраховувати збитки довкіллю, нанесені РФ на Хмельниччині

. ФОТО: ГУ ДСНС

Держекоінспекція почала підраховувати збитки, які нанесли довкіллю російські збройні формування на Хмельниччині. Наразі фахівці екоінспекції нарахували понад 6 мільйонів гривень шкоди, завданих агресором довкіллю.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За їхньою інформацією, у Хмельницькій області від початку повномасштабного вторгнення було зафіксовано декілька ударів з повітря по резервуарах з пальним та трубопроводах.

"З перших днів широкомасштабної війни було зафіксовано бомбардування та обстріли великих промислових підприємств, влучання ракет в нафтобази, підпали лісів тощо. Усе це завдає непоправної шкоди довкіллю та тягне за собою величезні матеріальні збитки. Ворог вже декілька разів завдавав авіаційних ударів з повітря по території Хмельниччини, в результаті чого відбувалось загоряння резервуарів паливо-мастильних матеріалів, а також трубопроводів, в яких зберігалось паливо". - повідомили.

Додають, нещодавно за фактом нанесення ракетних ударів з повітря по одному з об’єктів тактичної авіації, фахівці екоінспекції провели розрахунок збитків, завданих забрудненням атмосферного повітря.

Загальна кількість згорілих нафтопродуктів склала 683 тонн, при цьому розмір шкоди склав понад 6 мільйоні гривень.

Що відомо

  • На Хмельниччині у наслідок ракетного удару, який окупанти завдали в ніч з 5 на 6 березня, поранено трьох людей. Наразі інформації про загиблих немає.
  • 2 квітня, близько 17.00, коли в усій Хмельницькій області було оголошено повітряну тривогу, російський агресор завдав ракетного удару по промисловому об'єкту на Шепетівщині.