"Кілька років хотів придбати велосипед, та не було можливості". Як благодійники здійснили мрію херсонського хлопця

Ексклюзивно

14-річний Сергій Колосай разом із мамою живе у Херсоні. Їх будинок був пошкоджений внаслідок обстрілу міста російськими військовими. Кілька років хлопець мріяв про велосипед. Його у подарунок він отримав від херсонців, які зараз за кордоном.

14-річний херсонець Сергій Колосай отримав омріяний подарунок від благодійників — велосипед. Він давно його хотів, але придбати його можливості не було, говорить мати Тетяна.

Сергій Колосай разом з мамою, Херсон, 23 травня 2024 року. Суспільне Херсон

"Я працювала прибиральницею в одному з навчальних закладів. Майже до останнього ми там працювали. Був коронавірус, потім онлайн заняття. Син навчається у спеціальній школі", — говорить мати.

14-річний Сергій на вулиці з велосипедом, який подарували благодійники, Херсон, травень 2024 року. Тетяна Колосай

Сергій має інвалідність. Йому необхідне лікування у спеціалізованому закладі. Мати говорить, хлопець любить спілкуватися та має захоплення. Зокрема, у нього є проєкт та бажання започаткувати YouTube-канал про відеогру, яку Сергій створює.

Сергій Колосай за комп'ютером, Херсон, 23 травня 2024 року. Суспільне Херсон

Допомогти родині вирішили земляки, які зараз за кордоном. Корекційна педагогиня Марина Колокот працює з Сергієм у навчально-виховному комплексі протягом кількох років.

"Це був маленький хлопчик з великим серцем. Навіть тоді, на якісь свята він мав якісь подаруночки, він обов'язково намагався хоч цукеркою пригостити вихователя. Або коли я заходила на заняття до них, він обов'язково казав пригощатись. І зараз, знаєте, в такий складний час я дуже рада, що нам вдалося здійснити його мрію. Я вчора спілкувалася з вчителями. І всі, у кого в нього були заняття, то вони кажуть: "Він в такому захваті, захопленні був, так чекав той подарунок", — каже Марина Колокот.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.