Зустрів війну на Луганщині та повернувся на бойові позиції до рідного Херсона. Історія нацгвардійця на псевдо "Барс"

Нацгвардієць на псевдо "Барс" . Фото: в/ч 3056 Нацгвардії України

Військовослужбовець Нацгвардії на псевдо "Барс" — строковик, який зустрів повномасштабне вторгнення на Луганщині. Він прийняв рішення повернутися на бойові позиції до рідного Херсона.

Про це у Facebook повідомила в/ч 3056 Національної гвардії України.

У дописі йдеться, що військовий проходив строкову службу на Луганщині, зустрів повномасштабне вторгнення в місті Рубіжне, яке з побратимами тримали в обороні чотири місяці.

"Бачив окупантів на відстані до 20 метрів від наших позицій. В цей момент зрозумів, що ще більше хочу знищувати російських військових", — говорить боєць.

Нацгвардієць на псевдо "Барс". Фото: в/ч 3056 Нацгвардії України/Facebook

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, наказом головнокомандувача військовослужбовців строкової служби вивели із зони бойових дій, щоб не наражати на ризики війни молоде покоління захисників України. Але не всі строковики були згодні з таким рішенням.

"Я завжди мав бажання захищати свою країну не в тилових частинах. Після того як нас перевели в тил, прийняв рішення перевестись в Херсон, бо це моє рідне місто. Найбільше хотів захищати рідних, які чекали мене", - ділиться спогадами "Барс".

Нацгвардієць на псевдо "Барс". Фото: в/ч 3056 Нацгвардії України/Facebook

Перевівшись на службу до 34 Херсонського полку НГУ, він підписав контракт та почав їздити на "нуль", не зважаючи на постійні атаки російських FPV-дронів, мінометів, танків. Під час одного з обстрілів гвардієць отримав осколкове поранення в грудну клітину. Чоловік одужав і повернувся в стрій.

"Я хочу вигнати армію РФ з нашої землі! Мій вибір заснований на власних цінностях, роздумах та розумінні того, як я можу найкращим чином служити своїй країні. Незалежно від шляху, який мене обере, хочу творити майбутнє нашої країни, в якій бажаю жити я, та мої рідні. Моя мрія — щоб всі наші землі та люди були визволені, й ми жили мирним життям, яке було до 2014 року", — розповідає Барс.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.