Вода з Нової Каховки відходить, проте в Корсунці ситуація найгірша — Новокаховський голова

Ексклюзивно
. Херсонщина. Затоплена Нова Каховка Фото: Новокаховська МВА/Telegram

У Новій Каховці вода відступає, вона нижче Дніпровського проспекту. Найгірша ситуація у Корсунці. Про це Суспільному розповів Новокаховський голова Володимир Коваленко.

За його словами, очікували, що все місто затоплене не буде, крім старої частини.

"Сьогодні начебто почали пускати людей із пропискою в житловий масив, щоб люди, які там є, зайшли перевірили свої квартири, подивились, скільки води в підвалах, скільки в квартирах, що з майном", говорить Коваленко.

Яка ситуація з підтопленням в Корсунці

Найгірша ситуація з підтопленням у Корсунці. Більша частина місцевих жителів виїхала до сіл Піщане, Обривки, Масловка та Нові Лагері. Евакуацією окупаційна влада не займається.

"По евакуації ніхто не під'їжджав, ніхто не пропонував нічого. Люди самотужки на своєму транспорті виїздили. Єдине, що якісь ковдри дали надвечір людям, у яких нічого не було й нічого не лишилося. Це окупаційна влада все, що зробила", розповів міський голова.

Також, додав Коваленко, інформації про загиблих від повені в Новій Каховці немає.

Після підриву на Каховській ГЕС гуманітарний стан на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини вкрай важкий, евакуація з боку російських військових — провалена.

В тимчасово окупованих Олешках та Голій Пристані рівень води продовжує зростати. Місцеві жителі рятувались від підтоплення на дахах будинків всю ніч. У Новій Каховці затопленими лишаються місцевий спортивний комплекс, зоопарк "Казкова Діброва”, та вулиці біля Дніпра.

Також відомо, що у штабі з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС шукають шляхи для того, щоб евакуювати українських громадян з лівого берега Херсонщини.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber