Поліція відкрила провадження по факту викрадення військовими РФ цінностей художнього музею у Херсоні

. Фото: Херсонський художній музей

Поліція Херсонської області розслідуватиме справу, яку відкрили за фактом пограбування військовими РФ цінностей Херсонського художнього музею. Про це йдеться на сторінці поліції у Facebook.

Загалом за добу 2 листопада поліція відкрила 54 кримінальні провадження щодо воєнних злочинів російських військових на Херсонщині

Серед них, окрім пограбування музею, захоплення військовими РФ службових автомобілів центру надання медичної допомоги у Новій Каховці, викрадення з кабінету лікаря-нарколога службової документації та майже 6 тисяч пігулок напівсинтетичного наркотичного лікарського засобу.

Також поліція розслідує справи про мародерство у Скадовському районі та Херсоні та про захоплення російськими окупантами приватного житла У Генічеському районі та місті Олешки.

Що відомо

  • Російські окупанти пограбували художній музей у Херсоні. 1 листопада до будівлі музею вони підігнали фуру і завантажити в неї майно музею. Які цінності і колекції вивезли — невідомо.
  • З Державного архіву Херсонської області військові РФ вивозять найцінніші документи XVIII- XIX століття зі складу Національного архівного фонду України.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber