Міського голову Голої Пристані і волонтера з Херсона військові РФ утримують в Сімферопольському СІЗО

. Фото: Unsplash

Пів року тому росіяни незаконно викрали Голопристанського міського голову Олександра Бабича та волонтера з Маріо Гарсія Калатаюда. Наразі обидва перебувають у Сімферопольському слідчому ізоляторі.

Про це Суспільному повідомив журналіст Андрій Соков.

За словами журналіста, 23 вересня йому зателефонував чоловік і на правах анонімності повідомив, що протягом 20 днів перебував у СІЗО разом з міським головою Голої Пристані Олександром Бабичем. Також повідомив, що на початку затримання до них застосовували фізичну силу, зараз проводять допити із поліграфом. Умови утримання більш-менш прийнятні.

"Чоловік говорить, що Олександр Бабич просив надати якомога більшого розголосу цій ситуації, адже він перебуває в полоні вже близько пів року. Просив, аби підключилися державні інститути, представники громадського сектору, а також колеги по місцевому самоврядуванню - особливо ті, хто вже побував у полоні та знає можливі шляхи визволення. Як передає Олександр Бабич, він виснажений фізично та морально, але тримається та розраховує на нашу підтримку. Чого саме вимагають від Бабича та навіщо утримують, невідомо", - розповів Андрій Соков.

Також цей чоловік повідомив журналісту, що представники російських спецслужб утримують в одній камері з Олександром Бабичем волонтера з Херсона Маріо Гарсію Калатаюда.

Що відомо:

  • 28 березня на території Голої Пристані на Херсонщині російські військові затримали Голопристанського міського голову Олександра Бабича.
  • Доктор біологічних наук, професор Іван Мойсієнко повідомив, що знає про зникнення волонтера з Іспанії Маріо Гарсія Калатаюда.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber