Олег Батурін - на волі: російські військові відпустили каховського журналіста

. Олег Батурін. Фото: NSJU.org

Каховського журналіста утримували в полоні протягом восьми днів. Про те, що Олег вже вдома повідомив його друг Іван Антипенко на власній сторінці в ФБ.

"Говорив з ним, дуже радий був почути голос друга",- написав Іван.

Сестра Олега Ольга розповіла Суспільному : "Сьогодні відпустили . Після обіду. Відразу виклали пост, в ньому все, що знаю я. Живий - це головне!"

На сторінці сестри Ольги Олег розповів про полон.

«Сильно схуд. Дуже брудний. Стомлений. 12 березня о 17.00 на каховській автостанції мене схопили. Били. Принижували. Погрожували. Сказали, що вб'ють", - написав Олег.

Також він розповів, що майже вісім днів, 187 годин перебував у полоні.

"Практично без їжі. Кілька днів майже без води. Без мила, без змінного одягу. Не розуміючи, де я. Але вони чітко знали, за що. Вони хотіли зламати, розтоптати. Показати, що буде з кожним журналістом: тебе позбавлять. Тебе вб'ють. Майже 8 днів я сидів з низько нахиленою або покритою головою. Вони боялися, що я можу побачити їхні обличчя. Але показувати своє, сестричко, я не боюся", - написав Олег Батурін.

Що відомо

  • 12 березня у Каховці Херсонської області зник журналіст газети "Новий день" Олег Батурін. Йому зателефонував знайомий і запропонував зустрітися біля автостанції. Десь о 16:30 Олег пішов на зустріч, залишивши вдома телефон та документи. Обіцяв повернутися через 20 хвилин. Але не повернувся.
  • Дружина зниклого журналіста Олега Батуріна Наталія повідомила Національній спілці журналістів, що родина 4 дні як немає від нього жодних відомостей і хвилюється про стан його здоров'я. Її чоловік потребує невідкладної медичної допомоги - лікування очей.
  • 17 березня його сестра розповіла Суспільному, що зв'язку зі зниклим журналістом з Каховки на Херсонщині Олегом Батуріним немає. Є підозра, що його перевезли у Крим.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber