Мер Харкова Геннадій Кернес помер

Важливо
. t.me/kernes59

Харківський міський голова Геннадій Кернес, втретє обраний на посаду мера у 2020 році, помер на 62 році життя.

Про це 17 грудня повідомив бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі.

"Сьогодні вночі зупинилося велике добре серце мого кращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів та систем його організму. Вічна пам'ять тобі, мій друг", — написав Фукс.

Смерть Кернеса також підтвердив в Instagram його пасинок Родіон Гайсинський.

"У дитинстві я спитав, чи можу називати тебе батьком? Ти відповів, що якщо це відбудеться, ти будеш найщасливішим чоловіком на Землі... Словами не передати біль втрати найближчої людини", — написав Родіон.

"Кажуть, немає незамінних людей. Це неправда. Кожна людина незамінна для когось. Ти найкращий з найкращих! Любимо і тужимо. Боляче дуже", — написала в Instagram Оксана Гайсинська.

Секретар міської ради і в. о. міського голови Ігор Терехов написав, що місто "продовжуватиме справу Кернеса".

"Не скажу зараз нічого ні про день похорону, ні про місце — це питання ми будемо вирішувати у найближчі години. Поки можу сказати єдине — я як його друг і вся його команда будемо продовжувати справу Геннадія Адольфовича", — написав Терехов.

Геннадію Кернесу був 61 рік. Він очолював місто з 2010 року.

Що відомо

  • Геннадій Кернес не брав участі у передвиборчій кампанії 2020 року та не голосував. З 16 вересня він перебував на лікуванні в Німеччині через COVID-19 і викликані ним ускладненнями. У міськраді щоразу спростовували інформацію про його критичний стан, заявляли, що він йде на поправку і доліковує захворювання легень, які були вражені на 70%.
  • 4 листопада Кернеса оголосили міським головою втретє.
  • Днями друг Кернеса Фукс повідомив, що у Кернеса відмовили нирки.