"Нафтогаз" передасть Харкову газопоршневу установку для вироблення тепла та електроенергії

Нафтогаз передасть Харкову газопоршневу установку Deutz, яка була побудована 17 років тому, але не експлуатувалася. Ця установка допоможе забезпечити місто електроенергією та теплом під час опалювального сезону.

Про це повідомила пресслужба Харківської міськради 7 червня.

"Установку побудували у 2007 році, але вона не використовувалася. Вона може допомогти прифронтовому місту забезпечити теплом та електроенергією мешканців. Харків звернувся з проханням передати цю установку", — цитує міська рада керівника групи "Нафтогаз" Олексія Чернишова.

Встановлення когенераційних установок та блочно-модульних котелень — один із підходів, який застосовує Харків для подолання наслідків постійних обстрілів росіян, що руйнують енергосистему міста

Як розповів Українському Радіо Харкова 6 червня міський голова Ігор Терехов, у місті будуються підстанції для забезпечення електроенергією та теплом мешканців взимку.

Вже декілька підстанцій є, і ми продовжуємо над цим працювати — ще багато потрібно. Кошти на це будуть виділятися з міського бюджету. Державний бюджет виділить 2 мільярди, крім цього ми беремо кредит на ресурси в наших міжнародних банках, з якими ми в партнерстві, для закупівлі цих установок.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube