Росіяни вдарили двома авіабомбами по гольф-клубу в Харкові: "Щастя, що ніхто не постраждав. Адже в місті сафарі, щодня"

Ексклюзивно

Вдень 28 травня росіяни завдали авіаударів по гольф-клубу в Київському районі на околиці Харкова. Уламками від двох боєприпасів вибило вікна в ресторані на території та в клубному домі. Після влучань зайнялася трава, вигоріло декілька тисяч квадратних метрів газону.

Пожежу вдалося ліквідувати швидше, бо після влучань працівники увімкнули системи поливу, розповів Суспільне Харків власник клубу Юрій Сапронов.

"На території в момент ударів перебували п'ятеро працівників: підстригали, поливали траву. Це щастя, що ніхто з них не дістав поранень, бо в місті нині сафарі, полювання на людей, щодня", — розповів Сапронов.

По території гольф-клубу в Харкові росіяни б'ють не вперше: за словами Юрія Сапронова, поля відновлювали після 31 вирви від ударів росіян у 2022 році

Юрій Сапронов
Можливо, прицільний удар, усе можливо. Може, якась помста за те, що я роблю, можливо, випадковість. Можливо, РЕБ повернув, і не туди прилетіло.
Вчергове 200-300 квадратів скла будемо міняти в ресторані й у клубному будинку. Вигоріла й суха і пошкоджена жива трава — декілька тисяч квадратних метрів, напевно. Два КАБи. Одне по тренувальному полю, де перед тим, як вийти в поле, гравці набивають удари різними номерами ключок. А там гольф-поле — 18-лункове чемпіонське поле. До війни це було точно найкраще поле в Україні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube