"12-річний син побачив кадри: "Це точно тато". Дружина одного зі загиблих в "Епіцентрі" розповіла про атаку РФ

13 травня Олександру Безпальку виповнилося 48 років. 25 травня він вперше вийшов на роботу після відпустки. Ввечері того ж дня він загинув внаслідок авіаударів РФ по будівельному гіпермаркету.

Чоловік працював в "Епіцентрі" понад 10 років, розповіла Суспільне Харків його дружина Наталія.

"Практично все життя він був в торгівлі. Працював заввідділом будівельних матеріалів. 25 травня мені зателефонувала знайома, говорить: "Твій чоловік виходить на зв'язок?", кажу: "Не знаю, а що?", каже: "Як не знаєш? Там прилетіло". Зателефонувала — і я зараз не вірю. Були просто гудки. Потім я зателефонувала його сестрі, вона тут. Попросила поїхати дізнатися, може він в лікарні, може вийшов, але не пощастило, не вийшло. Винесли", — говорить Наталія Безпалько.

Потім включили новини, почала дивитися. Я сподівалася до останнього. Потім впізнала обличчя. Син говорить: "Це тато? Це точно тато". Сину 12, доньці 23 — сьогодні приїде. Онуку вже п'ять з половиною. Він гарний батько, дідусь, дуже люблячий чоловік. Його дуже любили всі, дуже багато друзів. Всі дзвонять, співчувають, переживають. Він дуже гарна світла людина був, дуже порядний, чесний, добрий, світлий, найкращий.

Її чоловіка намагалися врятувати, розказує Наталія.

"Скоріш за все, він навіть не поранений, жодної царапки, він просто, мабуть, задихнувся або серце зупинилося, тому що він був хворий на серце. Я не знаю, розтин ще не робили", — каже жінка.

Коли був маленьким танцював українські танці дуже гарно, футболом займався, грав, вболівав за наших. Сім’я і діти — це найголовніше, що для нього було важливо. Друзі, ніколи нікого не підводив, завжди допомагав і словом, і ділом.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube