РФ вдарила по друкарні в Харкові, яка обслуговує одне з найбільших видавництв України: там перебували 50 працівників

Ексклюзивно

Після 10:27 23 травня росіяни завдали близько 15 ударів ракетами С-300 по Харкову та району, дев'ять — влучили у Харкові. Щонайменше семеро людей загинули та 21 дістали поранень. РФ влучила в комунальне підприємство, друкарню та транспортну інфраструктуру.

Внаслідок влучань по Основ'янському району Харкова зайнялося підприємство, яке займалося друком. Вогонь охопив площу приблизно у 500 кв. м, сталася часткова руйнація даху, розповів речник рятувальників Харківщини Євген Василенко: "Виробами з паперу була заповнена вся будівля".

Наслідки обстрілу друкарні у Харкові, 23 травня 2024 року.

Що відомо про удари ракетами С-300 по Харкову 23 травня

Близько 10:27 23 травня у Харкові пролунала серія вибухів. Росіяни, за даними облпрокуратури, поцілили по місту ракетами С-300: правоохоронці зафіксували дев'ять влучань в Основ'янському та Холодногірському районах.

В Основ'янському районі ракети вдарили по друкарні: зайнявся цех із папером на площі щонайменше 500 кв. метрів, повідомили у ДСНС регіону. У мить удару на робочому місці в підприємстві перебували 50 людей. Підприємство обслуговувало одне з найбільших видавництв в України.

Станом на 16:00, поранених у Харкові — 20 людей. загиблих — семеро. Наслідки влучання продовжують ліквідувати. За повідомленнями міського голови Терехова та пресслужби Харківської облпрокуратури, більшість поранених — жінки, які працювали в друкарні.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

Матеріал виготовлено за сприяння Міжнародного Фонду Страхування Журналістів та за підтримки European Centre for Press and Media Freedom (ECPMF), Federal Foreign Office Germany, Voices of Ukraine as part of Hannah-Arendt-Initiative.