Житель Купʼянщини через доньку, яка втекла до РФ, передав росіянам дані про ЗСУ – прокуратура

Справу 60-річного чоловіка з Купʼянського району підозрюють у розголошенні місць розташування Сил оборони України. Слідство вважає, що він передавав дані російській розвідці через доньку, яка втекла до РФ.

Про це 22 травня повідомила Харківська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що житель села Вільхуватки, допомагав спецслужбам РФ підривати оборону України через доньку: вона виїхала до Росії на початку повномасштабного вторгнення і мала зв'язки зі спецслужбами.

"Чоловік потай їздив по селах Куп'янщини, збираючи інформацію про місця розташування українських військ. Потім він надсилав ці дані голосовими повідомленнями доньці, яка передавала їх російській розвідці. Росіяни планували використати цю інформацію для авіаційних і ракетних ударів", — повідомила прокуратура.

Коригувальник у спілкуванні намагався дотримуватись всіх методів конспірації. У голосових повідомленнях він казав доньці: "Якщо цікаво, передай. Потім зітри інформацію".

Правоохоронці затримали чоловіка у селі Вільхуватка. Наразі він перебуває під вартою. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube