До кінця 2024 року на Харківщині планують відновити чотири медзаклади, пошкоджені внаслідок обстрілів РФ: перелік

На Харківщині відбудовують пошкоджені та зруйновані росіянами медзаклади. Харківська обласна військова адміністрація

На Харківщині тривають розпочаті у 2023 році відновлювальні роботи у чотирьох медзакладах, які пошкодили або зруйнували росіяни. Загальна вартість відбудови складає 216,3 мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації 20 травня.

За інформацією департаменту капітального будівництва ОВА, в обласній дитячій лікарні №1 замінили віконні блоки, відремонтували покрівлю харчоблока та вхідної групи, облаштували огорожу, оздобили відкоси й підвіконня, а також встановили відливи.

Харківська обласна військова адміністрація

"Триває вимощення території. Обсяг фінансування робіт, передбачений на 2024 рік, — понад 11 мільйонів гривень", — йдеться у повідомленні.

Також ремонтують амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Старосалтівській громаді Чугуївського району, додали в ОВА.

"Виконали внутрішнє оздоблення приміщень, опорядження фасаду, замінили вікна та дверні блоки, відремонтували інженерні мережі й вентиляцію. Тривають роботи з благоустрою, вимощення території та внутрішнього оздоблення. У поточному році на ремонт там передбачили 48,1 мільйона гривень", — зазначили у пресслужбі.

Харківська обласна військова адміністрація

В обласній клінічній травматологічній лікарні відремонтували шостий поверх, що зазнав пошкоджень внаслідок обстрілу. Також виконали внутрішнє оздоблення приміщень та ремонт із заміною інженерних мереж. Обсяг фінансування відновлювальних робіт на 2024 рік — майже 467 тисяч гривень.

За інформацією ОВА, також триває відновлення Центру первинної медико-санітарної допомоги у Дергачівській громаді.

"Відремонтували фундамент, стіни, перекриття й покрівлю, змонтували віконні блоки, проклали інженерні мережі. Тривають роботи із внутрішнього оздоблення та опорядження фасаду. Обсяг фінансування — 47,1 мільйона гривень, — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у департаменті капітального будівництва Харківської ОВА, всі відновлювальні роботи на цих чотирьох об'єктах планують завершити до кінця 2024 року.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube