Втратила коханого і вагітну подругу — історія 22-річної пораненої під час удару "Іскандерами" по Черкаській Лозовій

22-річна Анастасія дістала поранення під час подвійного удару "Іскандерами" по Черкаській Лозовій, 20 травня 2024 року. Суспільне Харків/Валерія Ємець

Одна з поранених під час російських ударів по базі відпочинку Черкаської Лозової Малоданилівської громади — 22-річна Анастасія — готується до операції.

У дівчини відкритий перелом ноги, рвані рани, всередині немає частини кістки, забої по всьому тілу та контузія, розказала Анастасія Суспільне Харків.

На базу відпочинку під час обстрілу Черкаської Лозової 19 травня Анастасію та її коханого запросили друзі — на день народження. Коли сталися влучання, частина гостей уже поїхала, ще частина — лишилися.

"Ми просто сиділи, а далі я нічого не чую, не бачу, відкриваю очі — і вже нікого немає, всі в крові лежать, а моя нога наче окремо від мене теліпається", — розповіла поранена.

Було два влучання, я чудом лишилася жива, бо всі загинули навколо мене, в п’яти метрах. Лікареві, який прийшов накласти мені джгут на ногу, у друге влучання відірвало руку. Моє волосся зберегло всі уламки від ракети, повний стаканчик маю на пам’ять.

Анастасія — родом із Вінницької області. Переїхала жити на Харківщину ще до вторгнення Росії в Україну. У той день загинув її 24-річний наречений Іван, вагітна подруга, чоловік якої у тяжкому стані в реанімації, та друг.

"Просто в один день зламали життя — забрали кохану людину на той світ, друзів, здоров’я — все на світі. Але ми ніколи не доб’ємося справедливості. Цим нелюдям тільки Бог суддя. Я сюди переїхала ще до війни, зустріла тут нареченого, в нас все було прекрасно. І його просто забрали, вбили", — зазначила Анастасія.

Що відомо про подвійний удар "Іскандерами" по Черкаській Лозовій 19 травня

  • Російська армія 19 травня влучила по місцю літнього відпочинку у Малоданилівській громаді Харківської області, розповів Суспільне Харків очільник громади Олександр Гололобов.
  • Станом на ранок 20 травня стало відомо, що 51-річний чоловік, якого вважали зниклим безвісти у Черкаській Лозовій після удару РФ, загинув. За даними прокуратури, водолази знайшли фрагменти його тіла. Кількість загиблих зросла до семи, поранені 28 людей.
  • Серед загиблих — вагітна на сьомому місяці, серед поранених — восьмирічна дитина, фельдшер та поліцейський.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube