Російські КАБи у Харкові влучили поблизу притулку для тварин та житлових багатоповерхівок: наслідки удару

Щонайменше шість багатоповерхівок пошкоджені внаслідок ударів двох керованих авіабомб по Київському району Харкова 29 квітня. Також пошкоджень зазнав притулок для тварин. Працівник притулку зазнав поранень.

У момент вибуху у притулку перебували близько 12 людей, розповіла Суспільне Харків адміністраторка організації "Порятунок тварин Харків" Тетяна Пасинок.

"У нас на зміні працюють 14 людей. Дехто встиг піти додому. Мене набрали наші співробітники розповіли, що поряд із притулком влучив снаряд і сказали, що хтось лежить на землі. Дівчата підбігли до нього, побачили, що це Валентин — наш співробітник, який в момент вибуху ішов додому. Його з уламковим пораненням забрала швидка. Коли стався вибух, наші співробітники збиралися додому, вони перевдягалися. Вони почули вибух, всі впали на підлогу. Потім вони почали бігати, перевіряти, чи все гаразд з собаками й тоді один із хлопців помітив, що в нього рана на ступні, бо повилітали вікна", — розказує вона.

У притулку живуть 650 дорослих собак та 150 цуценят, каже Пасинок.

"Один собака у нас втік, який перебував на вулиці, в інших — шок і стрес. У вольєрах всюди скло, тепер прибираємо скло, щоб тварини не поранились", — говорить адміністраторка організації.

За попередньою інформацією облпрокуратури, росіяни вдарили по місту двома УМПБ Д30-СН.

Читайте також: УМПБ: що це за авіабомба та чому росіяни почали застосовувати її? Пояснення експерта Defense Express

"Було два влучання біля житлових будинків, КАБи були. Що стосується руйнацій — вибиті вікна в шести житлових багатоповерхових будинках. Зараз обстежуємо ще комунікації. Витоку газу не було, світло є", — сказав міський голова Ігор Терехов.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube