Вибиті вікна, вирви на території: наслідки ракетного удару РФ поблизу психіатричної лікарні у Харкові

Вночі 27 квітня російські війська вдарили по Салтівському району Харкова, поціливши по території лікарні. Одна з пацієнток зазнала поранень: уламками скла їй посікло голову.

Про це повідомляє кореспондент Суспільне Харків.

Росіяни вдарили двома ракетами. На місці влучань — вирви у понад п'ять метрів завглибшки.

За попередніми висновками фахівців вибухотехнічної служби, росіяни обстріляли медзаклад з РСЗВ С-300, повідомили у поліції.

Поранена внаслідок удару — жінка 1970 року народження, зазначили у поліції.

"Внаслідок обстрілу пошкоджені будівля медзакладу, яка не експлуатувалась, харчоблок і корпус, в якому на момент влучання перебувало 60 пацієнтів та п'ять працівників лікарні. Пацієнтів з потрощених приміщень перевели в інші корпуси», — йдеться у повідомленні.

Перевести пацієнтів в укриття не встигли: перший удар відбувся менш аніж за хвилину після оголошення повітряної тривоги, розповідає медична сестра Вікторія Беляєва.

"Вдарили ракетою, повилітало скло. Було дуже страшно, за хворих, за себе. Б'ють по цивільних об'єктах. Пацієнти вибігли в коридор, молодці. Лягли на підлогу. Перелякалися, кричали. Психіатрична лікарня, люди з психічними захворюваннями. Їм дуже важко. Попадали, обійнялися", — розповідає медсестра.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube