Розбиту Росією райадміністрацію у Золочеві на Харківщині планують законсервувати

Вночі 24 квітня російські війська завдали ударів ракетами С-300 по будівлі колишньої райадміністрації у Золочеві на Харківщині.

Одна ракета влучила у будівлю, інша — у двір, розказав Суспільне Харків керівник Золочівської СВА Віктор Коваленко.

"О 00:45 ворог двома ударами С-300 влучив у приміщення колишньої районної держадміністрації. Воно пустувало та не використовувалося. Там нікого не було. Удари були потужні, пошкоджень зазнали понад 10 приватних будинків — вікна, дахи, двері. Постраждали редакція газети "Зоря", "Ощадбанк", тут відділ освіти, культури, економіки, тобто є адміністративні приміщення, що зазнали значних пошкоджень. Ми провели "суботник", але тут значні пошкодження, треба буде локалізувати це. Певну роботу вже зробили", — розказав Коваленко.

Щодо приміщення колишньої райдержадміністрації, ми будемо його консервувати, таким чином після нашої перемоги ми повернемося до його відновлення.

Люди поранень внаслідок ударів не зазнали, каже Коваленко.

"Люди дуже налякані. Два такі удари для невеличкого містечка — це занадто, скажімо так", — сказав керівник Золочівської СВА.

Також вночі росіяни завдали ракетних ударів по Шевченківському району Харкова: троє людей поранені, троє мали гостру реакцію на стрес.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube