"Що ви конкретно робили п'ять років?" У Харківській облраді полаялися через ситуацію з COVID

. Суспільне Харків

Перший заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач розкритикував роботу облдержадміністрації у боротьбі з COVID-19. Голова Харківської ОДА Олексій Кучер відповів, що провина у ситуації, що склалася, лежить на тих, хто п'ять років "нічого не робив".

Скоробогач взяв слово на сесії облради 15 жовтня після виступу заступника Харківської ОДА Тараса Пастуха, який доповів про ситуацію з лікуванням COVID-хворих.

"Якось у вас гладко проходить, "є проблеми". А чого не скажете, що сьогодні на ранок давали швидку, тільки вісім ліжок, щоб приймали лікарні: це чорнобильська дала п'ять і ще по одному ліжку в різних лікарнях. А скільки у нас на день хворих? У нас просто катастрофічна ситуація, яка викликана, я вважаю, роботою департаменту охорони здоров'я. В якому стані палати? Які ліжка?" — сказав Скоробагач.

"Куди везуть людей? Людей залишають вдома! Хворих! Із запаленням! Двостороннім запаленням легень. І що? Кажуть, давайте ми лікуватимемо вас телефоном. Їм дихати чимось потрібно! Тобто робота провалена однозначно. І те, що ви кажете, ми у майбутньому робитимемо, це все х*рню! Просто чистої води відписка!" — заявив він.

Перший заступник голови облради запропонував вживати "серйозні заходи".

"Створити штаб конкретно, нехай очолить його губернатор нашої області, зібрати людей й приймати чітко рішення. Хворих везти немає куди!" — заявив Скоробагач.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер сказав, що відповідатиме "так само різко".

"Х*рню це ви зараз городите. Тому що жодних немає прикладів, які говорили б про те, що у нас в департаменті хаос. Конкретні приклади. Про те, що ви говорите, недостатньо ліжок. Так! Про те, що у нас стіни пошарпані? Так! Що ви робили п'ять років? Що ви конкретно робили п'ять років для того, щоб була інша ситуація? Ні*ера не робили, разом з Булахом (депутат Харківської облради Дмитро Булах, який теж розкритикував роботу ОДА — ред.)!" — сказав Кучер.

"Ми вдень і вночі займаємося тим, щоб у наших людей був кисень! Щоб було достатньо ліжок! Саме ми приймаємо рішення і беремо на себе відповідальність! А ви займаєтеся балаканиною. Самою натуральною, постійно!" — заявив Кучер.

Скоробагач з криками встав з крісла і підійшов у бік Кучера зі словами "Не др*чіть...". В якийсь момент вдарив по столу, а потім по кріслу заступника голови облради Віктора Коваленка.

Кучер відповів, що це Скоробагач нічого не робив. А депутата облради Дмитра Булаха назвав трутнем.

Гвалт загасив голова Харківської облради Сергій Чернов: "Я говорю: заспокоїмось! Паузу зробіть. Наберіть повітря в легені".

Що відомо

  • 25 жовтня в Україні — чергові місцеві вибори. Володимир Скоробагач балотується до облради від політичної партії "Опозиційна платформа — За життя". Голова Харківської ОДА Олексій Кучер — кандидат на посаду Харківського міського голови.