На Харківщині зменшилася кількість ударів РФ по прикордонню — Синєгубов

Ексклюзивно

Російські війська менше обстрілюють прикордонні населені пункти Харківщини. Станом на 28 лютого РФ завдає менше ударів керованими авіабомбами, ніж минулого тижня.

Про це Суспільне Харків розповів начальник військової обладміністрації Олег Синєгубов.

"Зменшення обстрілів — це результати роботи наших Збройних сил і уражень повітряних цілей, літаків. РФ продовжує спроби штурмів Синьківки та у напрямку Табаївки, намагається покращити своє положення. Але успіху по цих напрямках росіяни не мають. Штурми проводять планово, хвилями вже восьмий місяць", — каже Синєгубов.

Ілюстративне фото. Військовий на фронті. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

За його словами, ситуація на Куп'янському напрямку залишається складною.

"Щойно РФ втрачає свою боєздатність на Куп'янському та Куп'янсько-Лиманському напрямках — у нас затишшя декілька днів. Був день-два, коли зовсім не було штурмів по цьому напрямку. І це навіть не було пов'язано з ускладненими погодними умовами. Просто російські війська проводили ротації, дооснащували підрозділи, замість втрачених", — додав Олег Синєгубов.

"РФ накопичує сили на Куп'янському напрямку, однак штурми будуть на тому ж рівні. Щодо півночі, зараз жодних штурмових підрозділів, які б РФ використовувала саме для проведення наступу на нашу територію, не виявили. Проте, це не означає, що ситуація не зміниться завтра або через день. Потрібно бути готовими до викликів".

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube