"РФ поповнила запаси, кількість атак збільшується". Речниця 14-ї бригади — про оборону на Куп'янському напрямку

Ілюстративне фото. Український військовий на фронті. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Російські війська збільшили спроби штурмів на Куп'янському напрямку з 25 лютого. Українські оборонці спостерігають, що РФ поповнила втрачені запаси техніки та особовий склад.

Про це в етері "Суспільне. Спротив" сказала речниця 14-ї окремої механізованої бригади імені Романа Великого Надія Замрига.

"Ситуація стабільна. Спостерігаємо таку "криву" кількості атак, тобто активності росіян на Куп'янському напрямку. Зазнавши втрат РФ зменшує кількість атак, перегруповується, підтягує резерви. А потім кількість штурмів збільшується", — каже Надія Замрига.

Українські військові на позиціях. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

РФ здійснює штурми на Куп'янщині за підтримки авіації.

"Певний час, коли росіяни зазнавали великих втрат на передовій, тоді їхня авіація била по населених пунктах, зокрема біля річки Оскіл. Це така психологічно нелюдська тактика, коли потрібно залякати, завдати ураження мирному населенню. Під щільним вогнем артилерії, мінометів РФ намагається знайти слабке місце в українській обороні. Це складно, але російські атаки відбивають", — пояснює речниця 14-ї бригади, що боронить Куп'янський напрямок.

Прикордонники знищили російський дрон, Харківська область, лютий 2024 року. Фото: 15 прикордонний загін "Сталевий Кордон"

За її словами, українські військові зараз приділяють велику увагу FPV-дронам.

Завдяки гарній роботі операторів дронів дуже багато знищуємо особового складу і техніки російських військ. Говорити про "ударне угрупування росіян" на Куп'янському напрямку — не візьму на себе таку відповідальність. Кількість РФ, поведінка на Куп'янському напрямку — це вже у нас було, ми ефективно протидіяли цьому.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube