У Люботині на Харківщині простилися з 21-річним військовим, який понад пів року вважався зниклим безвісти

Олексій Мовчан. Фото: виконком Люботинської міської ради

На Алеї Слави у Люботині Харківської області 24 лютого поховали 21-річного Олексія Мовчана: з 5 червня 2023 року він вважався зниклим безвісти.

Про втрату повідомив виконавчий комітет Люботинської міської ради.

"2 червня телефонував мамі, 5 червня — надіслав повідомлення сестрі, потім вже не виходив на зв’язок", — сказано у повідомленні.

У Люботині на Харківщині простилися з 21-річним військовим Олексієм Мовчаном, який понад пів року вважався зниклим безвісти, 24 лютого 2024 року. Фото: виконком Люботинської міської ради

За даними виконкому, Олексій Мовчан зник безвісти в районі населеного пункту Піщане на Харківщині — росіяни завдали масованого артилерійського і мінометного обстрілу.

"19-річним юнаком ще з 25 лютого 2022 року поповнив лави добровольців ЗСУ і мужньо боронив Україну в 92-й окремій штурмовій бригаді імені Івана Сірка. Олексій вчився всіх секретів військової спеціальності безпосередньо на передовій, був артилеристом-навідником", — сказано у повідомленні.

Брав участь у звільненні Балаклії, Старого Салтова, героїчно воював під Куп’янськом. Його бойовий екіпаж був кращим у бригаді, і вороги постійно полювали за ним. Під час бойових дій чотири рази вороги знищували бойові машини артилеристів, та бійцям вдавалося рятуватися.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube