Маракую, гранати та інжир вирощує харківський науковець на двох ділянках — у Харкові та де проходила лінія фронту

Ексклюзивно

Науковець інституту рослинництва імені Юр'єва Сергій Авраменко понад 10 років вирощує вдома тропічні фрукти — маракуї, гранати та інжир. Частину врожаю збирає з городу на подвір'ї у Харкові та має город в Ізюмському районі. Під час боїв за Барвінкове Сергій рятував під обстрілами свою тамтешню колекцію рослин з різних країн світу.

У Харкові чоловік вирощує близько 40 сортів інжиру та 15 сортів гранатів: більша частина колекції — на Ізюмщині.

"Більша частина у нас на Ізюмщині росте. Там велика територія, є де розгулятися. Там у відкритому ґрунті росте усе і хурма, і інжир, і гранати", — каже науковець.

Сергій Авраменко показує врожай маракуї. Фото надав Сергій Авраменко

До повномасштабної війни у селі Рідному на Барвінківщині Сергій Авраменко висадив колекцію інжирів з різних країн, яку збирав понад десять років. Взимку вони були накриті плівкою, а навесні 2022 року її потрібно було зняти, щоб рослини не пропали, але в той час за Барвінкове точилися бої — село було під обстрілами.

"Було таке невелике затишшя на початку червня, коли я зміг туди проскочити, але я ще волонтерю, я віз туди гуманітарну допомогу для місцевих. Буквально на кілька годин туди потрапив і бігом почав розкривати цей інжир. Якраз почались вибухи: росіяни стріляли по наших", — згадує чоловік.

Снаряд у селі Рідному. Фото надав Сергій Авраменко

У Рідному Сергій збирався висадити плантацію маракуї, але спочатку завадило повномасштабне вторгнення: саджанці рослин довелося роздати.

"Всім знайомим, кого знав, усім пропонував, кажу: "Я безплатно роздаю, більш того, я сам приїду посаджу вам, розкажу як вирощувати, тільки збережіть, щоб воно у вас було", — говорить Авраменко.

Сергій Авраменко показує врожай, Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Тепер на подвір'ї свого будинку у Харкові став вирощувати маракую, інжир та гранат.

"Проблема в тому, що до нас ці плоди приїжджають недозрілими, їх надзелень зривають, і оригінальний смак відчути дуже складно, тому що у нас більшість людей, які купують оцю маракую, куштують і кажуть: "Ну, кислятина". Коли вона достигає, то вона починає пахнути, з'являється дуже легкий, приємний, тропічний запах. Коли вже є цей запах, є трішки пожовтіння і вм'ятини, то це ознака, що ця вже дозріла", — розповідає науковець.

Квітка маракуї. Фото надав Сергій Авраменко

За його словами, вирощувати маракуї виду Passiflora incarnata можна на городах Харківщини, бо вона менш вибаглива за інші види: "Мені дуже подобається адаптовувати до нашого клімату якісь нові рослини, і вивчати їх, розробляти технології вирощування, щось виходить, щось не виходить. Зібрали маракуї цьогоріч два з половиною ящики. Її деякі люди називають північна маракуя, деякі називають українська маракуя, я її вже називаю харківська маракуя".

Сергій готує рослини до морозів — більшість з них ховає у підвал.

Сергій Авраменко показує маракую, Харків, грудень 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Він має дві мрії: привезти та спробувати виростити в Україні нові екзотичні фрукти й овочі та створити у Харкові підземну теплицю з такими рослинами.

"По-перше, потрапити за кордон з невеликою експедицією, дізнатися, що вони ще таке цікаве, корисне і смачне вирощують, що теоретично могло б рости й в нас, але не росте. По-друге, це теплиця. Я вже різні проєкти перебрав, я вже намалював, як я хочу, вже є і місце, де вона має бути розташована. Хочеться, щоб у Харкові був шматочок джунглів: щоб можна було серед зими туди прийти побачити, як ростуть банани, папая, ананаси та ж сама маракуя", — каже науковець.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube