Родина з дітьми, яких розшукували у Куп'янському районі, евакуювалася самостійно: коментар начальника поліції Харківщини

. Ілюстративне фото. Евакуація з Куп'янського району 31 жовтня. Фото: ГО "Я Врятований"

У Куп'янському районі майже тиждень розшукували родину з двома дітьми, яка мала самостійно евакуюватися в рамках примусової евакуації.

Майже тиждень поліція намагалася підтвердити, що дітей дійсно вивезли з населеного пункту, звідки оголошена примусова евакуація, розказав Суспільне Харків керівник поліції Харківщини Володимир Тимошко.

"Залишилося двоє дітей, які нам сказали, що вони самостійно виїдуть, що вони не потребують додаткового транспорту. Батьки зобов’язались вивезти дітей самостійно. Певний час ми контролювали виїхали вони чи ні. Цей процес постійно тривав. Коли ми впевнились, що за нашими даними вони виїхали, то тільки тоді ми доповіли суспільству про те, що евакуація дітей завершена", — пояснив Тимошко.

Володимир Тимошко. Фото: Суспільне Харків

За його словами, частково не могли підтвердити евакуацію, бо не було зв'язку, а також через обстріли.

"Зв’язок там не всюди. За цей період були активні бойові дії, останні два тижні орки намагалися штурмувати Синьківку, Лиман Перший. Були дні, коли ми взагалі не могли потрапити у той чи інший район у зв’язку з обстрілами. Це розтягнулось на кілька днів", — сказав керівник поліції Харківщини.

За його даними, родина перебуває у безпеці за межами Куп'янського району.

Що відомо про пошук дітей на території Куп'янського району

На брифінгу 23 листопада керівник ОВА Олег Синєгубов повідомив, що на території Куп'янського району можуть лишатися четверо дітей. Він розповів, що сім'ї виїхали з місць проживання, їхнє перебування встановлюють.

Про те, що у межах Курилівської громади можуть лишатися 5- та 11-річна дівчинки повідомили у Нацполіції Харківської області 27 листопада.

29 листопада в етері телемарафону "Єдині новини" голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов розповів, що примусова евакуація дітей з дітьми з 10 населених пунктів Куп'янського району завершилась. Дві родини, яких розшукували, виїхали самостійно. Загалом вивезли 299 дітей.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube