"Раніше була як хатка на курячій лапці". Амбулаторія у селі Караван на Харківщині переїхала у нове приміщення

. Нова амбулаторія в Каравані, Харківська область, листопада 2023 року. Фото: Старовірівська громада/Facebook

На початку листопада амбулаторія у Каравані Красноградського району переїхала у приміщення школи. У новому приміщенні медичний заклад має доступ до централізованої системи опалення, більшу кількість кабінетів та адаптований для маломобільних пацієнтів.

Про це Суспільне Харків розповів головний лікар центру надання медико-санітарної допомоги в Старовірівській громаді Віталій Середенко.

"Стара амбулаторія була як хатка на курячій лапці. Вона опалювалася виключно дровами й не мала гарячої води. Вона розташовувалась в одноповерховому будинку, який не відповідав стандартам і вимогам Національної служби здоров'я України", — каже Середенко.

За його словами, в новому приміщенні з'явилася можливість проводити додаткові маніпуляції після лікування.

Місце для огляду пацієнтів в амбулаторії, село Караван, Харківська область, листопада 2023 року. Фото: Старовірівська громада/Facebook

"В амбулаторії працюють медбрат, санітарка та лікар. Також є водій, бо є і транспорт — позашляховик для надання допомоги у віддалених селах громади", — розказав Віталій Середенко.

Амбулаторія обслуговує жителів Каравану та інших сіл, що розташовані поруч.

Місця для маніпуляційних послуг в амбулаторії, село Карван, Харківська область, листопада 2023 року. Фото: Старовірівська громада/Facebook

Частковий або повний ремонт у 2023 році провели в чотирьох з шести амбулаторій Старовірівської громади, каже Середенко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube