Зниклі безвісти — загинули: експерти ідентифікували 59 загиблих у Грозі

. У селі Грозі попрощалися з 8-річним Іваном Козирем, який загинув внаслідок удару "Іскандером" по кафе 5 жовтня, його батьком, тіткою і дідом. 11 жовтня 2023 року. Фото: Олександр Ставицький/Суспільне Харків

Троє людей, які вважалися зниклими безвісти після удару РФ по кафе у Грозі на Харківщині, загинули.

Інформацію про це Суспільне Харків підтвердив речник облпрокуратури Дмитро Чубенко.

Таким чином, кількість загиблих внаслідок удару РФ "Іскандером" по кафе у Грозі зросла до 59 людей.

"59 людей ідентифіковано. Рештки тіл зіставляли з ДНК родичів, предметів побуту, зубних щіток, гребінців, одягу, волосся. Все відбиралося і зіставлялося з рештками", — сказав Чубенко.

Що відомо про ракетний удар РФ по Грозі

Село Гроза розташоване у Куп'янському районі, за 35 кілометрів від лінії фронту. Вибух там пролунав 5 жовтня о 13:24.

Російські окупанти вдарили ракетою "Іскандер" по приміщенню магазину-кафе. Удар став найбільшим за кількістю жертв з початку повномасштабної війни на Харківщині.

Понад 50 людей перевірили на причетність до наведення ракети на кафе в Грозі на Харківщині, сказав 10 жовтня Сергій Болвінов.

Слідчі встановили імена людей, які, ймовірно, навели російський "Іскандер" на кафе в селі Гроза на Куп'янщині: 30-річний Володимир Мамон та його молодший брат 23-річний Дмитро Мамон.

Ракета "Іскандер-М", якою російська армія вдарила по селу Грозі 5 жовтня, була випущена з території Білгородської області, сказав 12 жовтня керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube