"Хто буде захищати, якщо не такі, як я?". У Золочеві поховали військового, без батька лишилися п'ятеро дітей

. Поховання Сергія Краснікова, Золочів, Харківська область, 25 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Харків

У Золочеві на Харківщині поховали 37-річного бійця 127-ої окремої бригади тероборони Сергія Краснікова. Він загинув в Оріховому Донецької області. Упізнати тіло змогли за ДНК.

17-річна донька загиблого Анастасія показує нагороди батька: орден "За мужність" III ступеня та знак "За зразкову службу".

Нагороди Сергія Краснікова, Золочів, Харківська область, 25 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Харків

"Цю нагороду батько отримав, коли вперше пішов служити навесні минулого року, він звільняв Козачу Лопань. Там він зазнав поранення у червні 2022 року. Ці нагороди він вже отримав в той день, коли загинув. Ми ще не знали, що його немає, це було 12 травня. Напередодні він дзвонить, каже: "Забереш мої нагороди". Мама йому відправила, ми думали, що він подивиться... Але він їх так і не побачив", — розповідає дівчина.

Коли зазнав поранень, як батько п'ятьох дітей Сергій Красніков отримав відстрочку від служби. Попри це, він знову повернувся на фронт.

"Коли він вдруге йшов служити, мама питала: "Навіщо ти йдеш?". Він відповідав: "Хто піде, якщо не я? Мені треба захищати своїх дітей і Батьківщину", — згадує донька Анастасія.

Поховання Сергія Краснікова, Золочів, Харківська область, 25 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Харків

Перед тим, як поїхати на завдання в Оріховому поблизу Бахмута, боєць попередив, що близько місяця не буде виходити на зв'язок, говорить дівчина: "Казав, якщо не буде місяць виходити на зв'язок, то шукайте. Пройшли три дні, в мене почалась паніка, прокидаюся зранку і кажу: "Ми починаємо шукати батька".

Три місяці Сергій Красніков вважався зниклим безвісти. У серпні після ДНК-тесту підтвердили, що у морзі лежить його тіло.

Поховання Сергія Краснікова, Золочів, Харківська область, 25 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Харків

На похованні присутні родичі та друзі загиблого. Поруч з його дружиною Наталією — п'ятеро дітей. Наймолодшій — Аліні — сім років.

Поховання Сергія Краснікова, Золочів, Харківська область, 25 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Харків

Дмитро Клочко дружив із Сергієм з юнацтва. Останні п'ять років вони разом працювали на місцевій пилорамі: "Безвідмовна людина. Щодо роботи, то він був людиною, яка не могла відмовити".

37-річного Сергія Краснікова поховали на Алеї Слави Золочівського кладовища.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube