Фельдман заявив, що балотуватиметься в мери Харкова

.

Народний депутат України, почесний президент концерну "АВЕК" висловив намір висунути свою кандидатуру на виборах Харківського міського голови у 2020 році.

Про це він сказав на брифінгу у Верховній Раді.

"Так склалася ситуація, я буду балотуватися на пост мера Харкова", — сказав Фельдман.

Значну частину брифінгу Фельдман приділив ситуації на території торговельного центру "Барабашово", через який міськрада хоче побудувати дорогу.

"Це не протистояння Фельдмана, це не протистояння конкретного підприємства, "Барабашово", це, скажімо, не побоюся цього слова, протистояння ідеологій...", — сказав нардеп.

Олександр Фельдман — засновник концерну "АВЕК", народний депутат п'яти скликань. Входив до "Батьківщини", "Партії регіонів". На останніх позачергових парламентських виборах балотувався як самовисуванець і став одним з двох кандидатів-мажоритарників від Харківської області, хто зберіг депутатство і у новому скликанні. У Верховній Раді 2019 року Фельдман став членом фракції "Опозиційна платформа — За життя".

Про готовність балотуватися повторно у липні цього року заявляв в ефірі харківського "7-го каналу" нинішний Харківській міський голова Геннадій Кернес. Він також говорив про це в інтерв'ю виданню TheBabel у червні. "Так, якщо в цьому буде необхідність, і я відчуватиму, що ще зможу і принесу користь, звичайно", — сказав Кернес, відповідаючи на питання, чи висуватиме свою кандидатуру на місцевих виборах 2020 року.

Геннадій Кернес обраний Харківським міським головою у жовтні 2010 року. На виборах 2015 року його переобрали.