Фельдман позивається до Харківської міськради

.

Народний депутат Олександр Фельдман подав позов до суду про захист честі та гідності. Вважає наклепом заяву, опубліковану на сайті Харківської міської ради, щодо своєї причетності до підпалу техніки на ринку "Барабашово".

Фрагмент позовної заяви Фельдман опублікував на сторінці у Facebook.

"Як і обіцяв, подав позов про захист честі та гідності щодо розповсюдженої Кернесом заяви про те, наче я організував підпал будівельної техніки", — йдеться у дописі нардепа.

Facebook/Олександр Фельдман

22 липня на будівництві нової дороги з Салтівки у бік центру підпалили будівельну техніку.

Того ж дня на сайті Харківської міської ради розмістили заяву, в якій пов'язали нападників та Фельдмана. Прізвище нардепа згадується в ній шість разів.

"Як показує історія, підпал машин — улюблений спосіб народного депутата Олександра Фельдмана залякувати конкурентів і незадоволених ситуацією на ринку "Барабашово". Ми розуміємо, що за сьогоднішньою спробою підпалу стоїть саме Фельдман і Ко", — йшлося у заяві міськради.

Фельдман вважає, що розповсюджена заява містить недостовірну інформацію і вимагає спростування.

Що відомо

  • За планом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, у Харкові мають побудувати дорогу з Салтівки через ринок "Барабашово" у бік центру, щоб розвантажити рух. Кернес посилається на генеральний план Харкова, у якому у різні роки було передбачено будівництво дороги.
  • У Харкові прихильники дороги через "Барабашово" збирають підписи, а противники — ініціативну групу.