Суд над Добкіним відклали на жовтень

. Суспільне Харків

Засідання у справі про передачу землі Харкова у приватну власність, одним з фігурантів якої є екснардеп і ексмер Харкова Михайло Добкін, 22 липня не відбулося.

Як повідомив кореспондент Суспільного з Дзержинського райсуду, учасники процесу клопотали про перенесення засідання через карантин.

Суддя Олексій Шишкін відклав засідання на 12:00 6 жовтня.

30 червня засідання відклали з тієї ж причини.

Почати розгляд справи не можуть вже понад півтора року.

Що відомо

  • За версією слідства, посадовці Харківської міськради за часів Добкіна-мера в порушення закону передали в приватну власність понад 70 гектарів землі, спричинивши збитки у сумі понад 200 мільйонів гривень. У пресі можливу оборудку назвали "кооперативна схема". Добкін звинувачення відкидає.
  • Крім Добкіна, у справі п’ятеро підозрюваних: колишній архітектор Харкова Сергій Чечельницький, заступниця мера Тетяна Овіннікова, колишній директор міського департаменту земельних відносин, депутат міськради Борис Баронін та двоє засновників житлових кооперативів.
  • Справу з шістьома підозрюваними передали до суду у жовтні 2018 року. На перше засідання зібрались 12 листопада 2018. Відтоді до розгляду по суті не дійшли, триває підготовче засідання. Розгляд щоразу переносять через неявку підозрюваних, їх захисників тощо.

Читайте також: На засідання суду у справі Кернеса з'явився тільки прокурор — розгляд відклали

Авторка: Світлана Стеценко