Виборчий округ №171: кандидати-мажоритарники

.

Кандидати, зареєстровані Центральною виборчою комісією на окрузі №171. Округ охоплює Немишлянський та частину Індустріального району міста Харкова.

Андрєєв Олексій Вікторович, 27 років

Висувається від Політичної партії "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі". Народився та проживає у м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Начальник відділення, ТОВ "ФК Магнат". Безпартійний.

Бабаєв Сергій Сергійович, 44 роки

Висувається від Політичної партії «Європейська солідарність». Народився в с. Хотомля Вовчанського району Харківської області. Проживає у м. Харкові. Громадянин України. Освіта професійно-технічна. Президент правління, ГО «Спортивний клуб «АТО-М». Безпартійний.

Золотарьов Володимир Володимирович, 37 років

Висувається від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Народився та проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Директор із зовнішньоекономічних зв’язків, ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ». Безпартійний.

Іващенко Володимир Миколайович, 60 років

Самовисуванець. Народився в с. Н-Павлівка Луганської області, проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Директор науково-виробничого підприємства «СІНТА». Безпартійний.

Казакова Катерина Іванівна, 60 років

Самовисуванка. Народилася в с. Головеньки Борзянського району Чернігівської області. Проживає в м. Києві. Громадянка України. Освіта загальна середня. Буфетниця, Київська міська клінічна лікарня № 1. Безпартійна.

Кінзбурська Вікторія Олександрівна, 39 років

Висувається від Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ». Народилася та проживає в м. Харкові. Громадянка України. Освіта вища. Завідувач сектору, Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області. Безпартійна.

Кушнарьов Сергій Петрович, 57 років

Самовисуванець. Народився в м. Мелітополь Запорізької області. Проживає в м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Фізична особа-підприємець. Член Політичної партії «Нова демократія».

У 2005 балотувався до Харківської міської ради від «Партії регіонів».

Левицька Наталія Вікторівна, 43 роки

Самовисуванка. Народилася в м. Новосибірськ, Російська Федерація. Проживає в м. Києві. Громадянка України. Освіт середня спеціальна. Керівник проектів, громадська організація «БФ «СЛУГА НАРОДУ». Безпартійна.

Лесик Андрій Анатолійович, 38 років

Висувається від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ». Народився в м. Камінь-Каширський Волинської області. Проживає у м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Фізична особа-підприємець. Член Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ».

Литвиненко Наталія Олександрівна, 30 років

Висувається від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Народилася в м. Дніпропетровську. Проживає в м. Харкові. Громадянка України. Освіта вища. Тимчасово не працює. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Попова Анна Борисівна, 34 роки

Самовисуванка. Народилася в м. Кишинів, громадянка України. Проживає в м. Шостка Сумської області. Освіта вища, заступник керівника спортивного клубу «Атлет». Безпартійнa.

Прохоренко Олександр Сергійович, 41 рік

Самовисуванець. Народився та проживає у м. Донецьку. Громадянин України. Освіта вища. Директор, ТОВ «ТріоТрейд». Безпартійний.

Ярославський Денис Ігорович, 37 років

Самовисуванець. Народився та проживає у м. Харкові. Громадянин України. Освіта вища. Консультант з правової допомоги, ТОВ «Харківський проектний інститут». Безпартійний.

Згідно з календарним планом ЦВК, кандидати у народні депутати можуть подати документи до 20 червня. Останній день реєстрації кандидатів — 25 червня. Позачергові вибори до Верховної ради України призначені на 21 липня 2019 року.