На Харківщині внаслідок обстрілів РФ згоріло поле пшениці та СТО — ДСНС

. Пожежа внаслідок обстрілу. 3 липня 2022 року. Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

Протягом 3 липня в Харківській області сталося 10 пожеж, що виникли внаслідок обстрілів регіону російською окупаційною армією.

П'ять з 10 пожеж сталися в Харківському районі, повідомили у ранковому зведенні обласного управління рятувальників 4 липня.

Також по дві пожежі виникли в Чугуївському та Ізюмському районах області, одна — у Шевченківському районі Харкова.

У Барвінківській громаді внаслідок обстрілу горіло поле пшениці на площі 30 га, у селищі Слобідське Харківського району — триповерховий житловий будинок на площі близько 300 кв. м.

Слобідське, пожежа внаслідок обстрілу. 3 липня 2022 року. Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

Харківщина, пожежа внаслідок обстрілу. 3 липня 2022 року. Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

"О 18:05 внаслідок обстрілу сталася пожежа в будівлі СТО, що в селищі Циркуни Харківського району. Площа пожежі складала близько 500 кв. м", — сказано у повідомленні.

Циркуни, пожежа внаслідок обстрілу. 3 липня 2022 року. Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

За даними поліції Харківщини, 3 липня окупанти атакували Харків, села Мохнач, Безруки, Циркуни та Слобідське.

"Внаслідок обстрілів пошкоджень зазнали приватні житлові будинки мирних громадян, багатоповерхівки, приміщення навчального закладу, гаражі. Працівники слідчо-оперативних груп та експерти-криміналісти опрацювали понад 40 фактів пошкодження будинків та інших споруд внаслідок обстрілів та пожеж", — повідомили у поліції.

Що відомо

  • РФ 4 липня обстріляла Харків, два вибухи пролунали о 04:03 та о 04:04. Внаслідок ракетних ударів частково зруйнована школа у Шевченківському районі.