На "Барабашово" у Харкові хотіли знести арку на в'їзді до ринку

.

21 лютого на ринок "Барабашово" прибула комунальна техніка для демонтажу рекламних щитів. Підприємці завадили їх знесенню.

За словами речника концерну "АВЕК" Сергія Зайцева, кілька десятків підприємців завадили роботі комунальної техніки, яка сьогодні вранці намагалася заїхати на територію ринку та демонтувати рекламні щити.

Він стверджує, що конструкції встановлені законно.

Наміри демонтувати конструкції підтвердив речник Харківської міськради Юрій Сидоренко. За його словами, йдеться зокрема про арку на в'їзді до ринку "Барабашово". Він також підтвердив, що була залучена комунальна техніка, яка не змогла виконати роботи й поїхала.

У Харківській міськраді посилаються на рішення виконкому від 29 січня 2020 року, за яким демонтажу підлягають три рекламні щити ПАТ "Концерн АВЕК та Ко".

Відповідно до документа, приписи про демонтаж трьох рекламних щитів на території "Барабашово" видали ще у 2019 році, але добровільно власники їх не прибрали, після чого рішення про демонтаж виніс виконком.

За словами Зайцева, з комунальниками також прибула муніципальна охорона. Він пов'язує події з намірами міськради побудувати дорогу через ринок. Нещодавно представники "Барабашово" вивісили на арці банер "Кернес! Геть руки від "Барабашово".

На місці перебували поліцейські. Речниця Нацполіції області Оксана Калмикова каже, що на ринку зібралося 50 людей, порушень порядку не було.

Техніка представників ринку, яку поставили біля рекламних конструкцій.

суспільне харків

Фото: Маргарита Дежкіна.