Гурт "Хорея Козацька" з Києва створить YouTube-канал для популяризації старовинної музики

. Wikipedia

Музичний колектив стародавньої української музики з Києва "Хорея Козацька" створить власний Youtube-канал для популяризації своєї творчості. Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповів очільник гурту Тарас Компаніченко.

За словами музиканта, через пандемію COVID-19 та карантин гурту довелося переходити на інший формат виступів. Колектив провів кілька онлайн-концертів та просвітницьких проєктів.

"Ми зрозуміли, що можна вийти за камерний формат. Такий стиль виступів був присутній у нашому житті, ми не збираємо стадіони. Наш формат – це 700 чи 400 душ у філармонії, залежить від того, де ми виступаємо. Ми не прагнемо робити великі концерти, все – як камерні виступи", – розповів Тарас Компаніченко.

Зараз, за словами очільника гурту, колектив прагне сформувати навколо себе людей, які будуть постійними слухачами. Карантин та пандемія спонукають до цього.

"Ми створимо свій YouTube-канал. Нас також спонукали заповнити його піснями української революції у новому зведенні. Так само ми створимо канал, в якому будемо коротко розказувати за кожен музичний інструмент, про історію пісні. Буде передмова і виконання. Такі в нас післякарантинні амбіції", – додав Тарас Компаніченко.

До слова, гурт "Хорея Козацька" брав участь у фестивалі "Коляда на Майзлях" в Івано-Франківську, який завершився 10-го січня.

Читайте також