В Івано-Франківську відкрили пам'ятні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку

У Франківську відкрили анотаційні дошки Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку . Facebook/Руслан Марцінків

В Івано-Франківську 21 червня на фасаді ліцею № 23 імені Романа Гурика відкрили анотаційні дошки полеглим військовослужбовцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку.

Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці міський голова Руслан Марцінків.

Що відомо про Сергія Фуштея

Сергій Фуштей народився 23 вересня 1993 року. Був учасником Революції гідності. Строковиком служив у ракетно-зенітних військах. Навчався в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Захоплювався велоспортом та футболом, грав на гітарі.

Сергій Фуштей пішов захищати країну у перші дні повномасштабного вторгнення РФ. У лавах ЗСУ служив старшим солдатом, старшим стрільцем 2 стрілецького батальйону 50 полку Національної гвардії України імені полковника Семена Височана.

Військовослужбовець загинув під час бойового завдання 31 березня 2023 року на території Серебрянського лісництва на Луганщині.

Анотаційні дошки бійцям Сергію Фуштею та Любомиру Вахняку встановили на фасаді ліцею імені Романа Гурика. Facebook/Руслан Марцінків

Що відомо про Любомира Вахняка

Любомир Вахняк народився 3 серпня 1984 року у селищі Вигода. Своє дитинство провів у селі Пациків, згодом жив у Івано-Франківську. Навчався у Львові на юридичному факультеті. Працював барменом у кав'ярні "Химера".

З 18 квітня 2022 року Любомир Вахняк служив солдатом зведеного штурмового загону 65 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Любомир Вахняк загинув 3 липня 2023 року. Вважався зниклим безвісти. Його тіло з документами знайшли 4 жовтня 2023 в селі Роботине Запорізької області. 3 березня 2024 року його забрали з поля бою до моргу в Запоріжжя. 2 квітня 2024 року воїна ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube