Стало відомо, скільки поранених військових пролікувалися у медзакладах Франківська від початку повномасштабної війни

Лікування поранених військових в Івано-Франківській міській лікарні. Суспільне Івано-Франківськ

Станом на 17 червня 2024 року в медзакладах Івано-Франківська від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну пролікувалися 836 поранених військовослужбовців, 186 із них отримали медичну допомогу у 2024 році.

Про це на брифінгу у міського голови повідомила начальниця управління охорони здоров'я міськради Алла Вацеба.

З її слів, зараз на стаціонарному лікуванні у центральній міській лікарні перебувають 34 військові, з них вісім — поранені. У міській лікарні № 1 лікуються 82 військовослужбовці, зокрема 10 поранених бійців.

Загалом від початку повномасштабної війни в міських закладах охорони здоров'я пролікували 4029 військових, з них 1132 — у 2024 році.

Алла Вацеба також розповіла, що з 24 лютого 2022 року безоплатну стоматологічну допомогу отримали 1260 військових та їхніх рідних, з них 420 — у 2024.

Також, додає начальниця управління охорони здоров'я міськради, від початку великої війни в Центрі первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги реабілітацію пройшли 29 воїнів, з них семеро — у 2024 році.

Крім того, повідомила Алла Вацеба, на базі міської дитячої поліклініки від початку повномасштабного вторгнення психологічну реабілітацію отримали 130 дітей учасників бойових дій, загиблих чи зниклих безвісти воїнів. 59 дітей отримали фізичну реабілітацію. 18 дітей пройшли оздоровлення в санаторіях.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube