Франківський "Ураган" переміг київську команду "SkyUp Futsal"

Франківський "Ураган" переміг київську команду "SkyUp Futsal". Facebook/НФК Ураган

В Івано-Франківську футзальний клуб "Ураган" з рахунком 4:3 переміг київську команду "SkyUp Futsal". Це — перший матч серії за третє місце чемпіонату України з футзалу.

Матч транслювали на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України.

Забитими голами у складі "Урагану" відзначилися Андрій Британ, Марʼян Масевич, Назар Швед та Петро Шотурма.

"Ураган" вперше провів поєдинок під керівництвом Юрія Іванишина. З 3 червня 2024 року він виконує обовʼязки головного тренера команди.

"Ми між собою домовилися, що хочемо насамперед реабілітуватися перед нашими вболівальниками, які зараз на "нулі". Щодо сьогоднішнього матчу, то ми будували гру через короткий пас, проте десь припустилися невимушених помилок, які й призвели до пропущених голів. Основне завдання зараз — швидко відновитися, прибрати помилки, що були сьогодні", — сказав Юрій Іванишин.

26 травня Ураган програв львівській "Енергії" й не потрапив до фіналу чемпіонату України з футзалу.

"Непростий насправді в нас тиждень. Кожен з наших гравців є максималістом і кожен хотів потрапити у фінал. І непотрапляння у фінал — це був такий психологічний удар для кожного. Проте ми всі — професійні футзалісти й повинні рухатися вперед", — підсумував Юрій Іванишин.

Головний тренер "SkyUp Futsal" Тарас Шпичка сказав, що гра йому сподобалася, а інтрига в матчі тривала до останніх хвилин. Проте тим, як рефері судив цей матч, він незадоволений.

"Я вважаю, що "Ураган" — це дуже кваліфікована команда. Я за весь чемпіонат жодного разу не підіймав теми суддівства. Але я не думаю, що так треба судити, як сьогодні", — сказав Тарас Шпичка.

Наступний поєдинок у серії за третє місце відбудеться 9 червня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube