Професор Прикарпатського університету Іван Монолатій став лауреатом Премії імені Леся Танюка

Професор Прикарпатського університету Іван Монолатій став лауреатом Премії "За збереження історичної пам’яті". Сайт/Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Професор кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іван Монолатій став лауреатом Премії імені Леся ТанюкаПремію імені Леся Танюка "За збереження історичної пам’яті" заснували у 2018 році Всеукраїнська правозахисна організація "Меморіал" імені Василя Стуса, Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса, видавництво "Дух і Літера" "За збереження історичної пам’яті". Церемонія нагородження відбулася 28 травня у Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса в Києві.

Про це повідомили на сайті Прикарпатського університету.

Івана Монолатія нагородили "за багаторічну освітню, дослідницьку та популяризаторську діяльність, особливу увагу до функціонування козацького міфу на тлі суперечливої історії міжвоєнного часу, вивчення українства як глобальної нації, а також — за книжку "Макогін псевдо Розумовський. Уявлена українська людина".

"Премія присуджується щороку літераторам, митцям, режисерам, громадським діячам, дослідникам, історикам, науковцям, незалежно від місця проживання, за особливий внесок в українську культуру та історію та за стійкість громадянської позиції", — йдеться у дописі.

Лауреатам премії вручили відзнаку — тритомник Леся Танюка та книжкову нагороду від видавництва "Дух і Літера".

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube