Переможець здав понад 62 кг кришечок. На Івано-Франківщині нагородили фіналістів конкурсу "Друге життя пластику"

Нагородження переможців конкурсу. Facebook/Дністровське БУВР

На Івано-Франківщині нагородили переможців конкурсу зі збору пластикових кришечок на переробку "Друге життя пластику". Його ініціювало Дністровське басейнове управління водних ресурсів спільно з проєктом “European Union for Environment” та майстернею EcoREactive.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Дністровського БУВР.

Нагородження відбулося напередодні Міжнародного дня Дністра, який припадає на 26 травня.

Найбільше кришечок — понад 62 кілограми — здав Олег Свищ. Чоловіка нагородили дипломом переможця і сертифікатом на 5 тисяч гривень.

Друге і третє місця, відповідно, посіли представники з Бурштинського ліцею № 3 та Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла. Вони отримали дипломи й заохочувальні призи.

Facebook/Дністровське БУВР

"Наш переможець дізнався, що учні Галицького ліцею планували у разі виграшу сертифіката віддати його на лікування учня 5 класу, який бореться з онкологією. Пан Олег зауважив, що його розчулила така єдність дітей, тож він хоче передати виграні 5 тисяч гривень матері школяра, щоб він якнайшвидше одужав. Мати зі сльозами на очах щиро подякувала пану Олегу телефоном за таку допомогу", — йдеться у дописі.

За цей вчинок представники майстерні переробки пластику "EcoREactive" вручили переможцю заохочувальний подарунок — набір ламелей для лавки.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube