На Франківщині повідомили підозри людям, які, ймовірно, переправляли військовозобов'язаних до Угорщини

На Франківщині повідомили підозри людям, які переправляли військовозобов'язаних за кордон. Facebook/Івано-Франківська обласна прокуратура

На Івано-Франківщині повідомили підозри чотирьом учасникам групи, які, ймовірно, незаконно переправляли військовозобов'язаних чоловіків до Угорщини.

Про це повідомили на сайті Івано-Франківської обласної прокуратури.

Як йдеться у дописі, організатор групи — житель Івано-Франківщини. Його спільники — двоє мешканців Закарпаття та уродженка Севастополя.

Як йдеться у дописі, чоловіків нелегально переправляли за кордон різними способами: перевозили в автомобілі, проводили в обхід пунктів пропуску через ліс та річку. Крім того, підозрювані виготовляли для "клієнтів" фіктивні документи, що давали право виїзду з України. Вартість цієї "послуги" становила від 4,5 до 11,5 тисяч євро.

"Зокрема, щоб організувати втечу з країни одного зі своїх клієнтів, який відмовився переплисти на човні через річку Тиса, підозрювані підробляли документи про встановлення групи інвалідності", — повідомляють в обласній прокуратурі.

Трьом учасникам групи обрали запобіжний захід — тримання під вартою із визначенням застави — 560 тисяч гривень, а одному — домашній арешт. Їм інкримінують ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube