В Івано-Франківську попрощаються з полеглим бійцем Іваном Лучкою, уродженцем Тернопільщини

Доповнено
В Івано-Франківську поховають загиблого бійця Івана Лучку. Facebook/Парафія Всіх Святих Українського Народу УГКЦ м. Івано-Франківськ

В Івано-Франківську попрощаються з полеглим бійцем Іваном Лучкою. Він загинув під час бойового завдання у Донецькій області.

Про це повідомили на Facebook-сторінці парафії Всіх Святих українського народу УГКЦ.

Іван Лучка народився 23 січня 1990 року у селі Голгоча на Тернопільщині.

"Він виріс сиротою, і така ж доля, на жаль, спіткала його дітей. Уся наша парафіяльна родина висловлює щирі співчуття його сім’ї", — йдеться у дописі.

Боєць загинув 18 травня 2024 року.

21 травня о 18:00 відбудеться панахида за загиблим у Будинку смутку на вулиці Ребета, 3, що в Івано-Франківську. 22 травня о 12:00 — початок прощання із полеглим. Воїна поховають на Алеї героїв у селі Чукалівка.

На території Підгаєцької громади 21 та 22 травня оголосили дні жалоби за військовослужбовцем Іваном Лучкою.

"На знак скорботи просимо приспустити Державний прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності, а також обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади та звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування", — йдеться на Facebook-сторінці Підгаєцької громади.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube