У селі Тужилів на Франківщині відкрили інтерактивну пам'ятну дошку полеглому бійцю Ігорю Лавріву

Відкриття інтерактивної пам'ятної дошки бійцю Ігорю Лавріву. Фото: Facebook/Андрій Найда

На фасаді Тужилівського ліцею на Івано-Франківщині відкрили інтерактивну пам'ятну дошку військовослужбовцю, почесному громадянину Калуської громади Ігорю Лавріву. У цьому закладі колись навчався воїн.

Про це повідомив на Facebook-сторінці голова Калуської громади Андрій Найда.

На відкритті пам'ятної дошки 20 травня прийшли родичі полеглого бійця, освітяни, друзі та знайомі.

"На церемонії панувала атмосфера глибокої скорботи та безмежної вдячності героєві, який пожертвував власним життям заради спасіння українського народу від ярма неволі. Вічна пам'ять та слава Ігорю Лавріву! Вічна пам'ять та слава всім героям, які стали до лав небесного війська та тепер охороняють рідну Україну з неба", — йдеться у дописі.

Ігор Лаврів боронив країну від російських військових з перших днів повномасштабного вторгнення. Він служив командиром першого штурмового відділення — командиром машини другого штурмового взводу штурмової роти однієї з військових частин. Мав звання старшого сержанта.

"Захисник був мужнім і відповідальним бійцем, дисциплінованим і надійним. На жаль, Україна втратила вірного сина, патріота, волелюбного воїна. Сьогодні ми не просто відкриваємо меморіальні дошки — ми відкриваємо серця, щоб вмістити в них вічний спогад про тих, хто став для нас символом незламності та самовідданості", — пише Андрій Найда.

Що відомо про воїна Ігоря Лавріва

Боєць Ігор Лаврів народився 2 березня 1982 року та проживав у селі Тужилів Калуської громади. Військовослужбовець поліг на Донеччині 15 січня 2024 року під час мінометно-артилерійського обстрілу.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube