На Франківщині волонтери збирають 38 "валіз у майбутнє" для випускників інтернатних закладів: як долучитися

Волонтери збирають "валізи" для випускників інтернатних закладів Івано-Франківська та області. Скриншот з відео: Facebook/Святий Миколай де до сиріт

На Івано-Франківщині стартувала акція "Валіза у майбутнє" для випускників інтернатних закладів. У 2024 році для них волонтери планують скласти 38 "валіз" з найнеобхіднішими речами для самостійного життя.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську "Святий Миколай іде до сиріт".

"Просимо вашої допомоги та підтримки. Щоб підтримати кращих випускників, окрім "валіз" плануємо виплачувати щомісячні стипендії, тому оголошуємо збір і для стипендійного фонду", — йдеться у дописі.

Скриншот з відео: Facebook/Святий Миколай де до сиріт

Орієнтовна вартість однієї "валізи" — понад 12 000 грн.

Щоб долучитися до акції, потрібно звернутися в офіс Мальтійської служби допомоги за адресою: Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1.

За зібрані гроші волонтери підготують для випускників "валізи в майбутнє". Вона міститиме: постільну білизну, ковдру, подушку, плед, рушники, набір посуду, сковорідку, праску, чайник, термос, фен, флешку, набір інструментів, набір для шиття, настільну лампу та предмети особистої гігієни. Ці подарунки волонтери планують вручити випускникам на свято останнього дзвоника.

Що відомо про акцію "Валіза у майбутнє"

Акцію започаткували у 2018 році, щоб забезпечити випускників речами першої потреби у самостійному дорослому житті за межами інтернату. Тоді для 18 випускників Печеніжинської школи-інтернату змогли скласти 18 "валіз".

З 2018 до 2022 року волонтери зібрали 133 "валізи" на загальну суму 848 302 грн, а також виплатили стипендій для випускників загалом на суму 63 000 грн.

У 2023 році "валізи у майбутнє" склали для 63 випускників п’яти спеціальних шкіл Калуша, Печеніжина, Рогатина, Черче та Медині. Вартість однієї валізи — 10 тис. грн.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube