У Франківську жінок та дівчат закликають долучитися до благодійного автозаїзду "На колесах"

Уточнено
У Франківську "Дружина воїна" організовує благодійний автозаїзд. Суспільне Івано-Франківськ

26 травня в Івано-Франківську відбудеться благодійне свято "На колесах". Його організовують громадські організації "Дружина воїна" та "Прикарпатський автомобільний клуб". На заході збиратимуть гроші на потреби мотопіхотного батальйону та реабілітацію ветеранів російсько-української війни.

Про це 9 травня під час брифінгу повідомила організаторка заходу Ольга Бобрикович.

Благодійний захід "На колесах" в Івано-Франківську відбудеться вдруге. Жінки та дівчата, які мають водійські права, можуть продемонструвати та вдосконалити свої навички керування авто. Обов'язковою умовою для учасниць є донат у 800 гривень.

"Цього року до нас звернувся мотопіхотний батальйон з проханням допомогти зібрати на комплектувальні для дронів. Хлопці самі збирають БпЛА. Це — дешевше, ніж купувати нові. Також хочемо долучитися до збірки на реабілітаційний центр "Франко Гражда" для ветеранів", — розповіла Ольга Бобрикович.

За словами представниці "Дружини воїна" Наталії Кушніренко, взяти участь у заїзді можуть до 20 жінок. Кожна водійка попрактикується в автослаломі.

"Більшість з тим, що будемо проходити на цій трасі, ми стикаємося у Франківську щодня, коли паркуємося, заїжджаємо, об’їжджаємо, коли ми вирулюємо в потоках. І тому, коли говоримо про підвищення водійських навичок під час війни, мова йде про те, що жінка замінює чоловіка. Вона бере машину і та стає її побутовою "торбинкою". І жінці потрібно зараз, як ніколи, вміти, знати, а головне — бути впевненою", — пояснює Наталія Кушніренко.

Екстремальної їзди під час благодійного свята не буде, каже бронзовий призер Кубка України з автомобільного слалому Володимир Власенко. Водійки продемонструють елементи фігурного водіння та вправності у керуванні кермом.

"Найважче вдається швидкість, реагування на зовнішній світ, що тебе оточує, і звикання до габаритів автомобіля. Головне за кермом автомобіля — бути зібраним", — каже Володимир Власенко.

Під час заходу соціальна кав'ярня "4.5.0" організує благодійний ярмарок, до якого можуть долучитися всі охочі. Також під час свята "На колесах" "Станіславський ретро-автоклуб" представить благодійну мінівиставку ретроавтомобілів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube