"Крадіжки квітів на Алеї героїв". Мер Калуша закликав містян поважати пам'ять воїнів

Алея Героїв у Калуші. Фото: Facebook/Андрій Найда

У Калуші на Івано-Франківщині родичі полеглих військових звернулися до міського голови зі скаргами, що на Алеї героїв крадуть квіти. Задля моніторингу та безпеки там встановлять додаткову камеру для спостереження.

Про це у коментарі Суспільному розповів міський голова Калуша Андрій Найда.

З його слів, одна камера там є, проте вона не охоплює всю територію алеї. Про крадіжки квітів міський голова дізнався як з допису родички полеглого бійця, так і неодноразово чув під час зустрічей з родинами загиблих воїнів.

"Неодноразово до нас надходили скарги від родин полеглих захисників про те, що на Алеї героїв часто стаються крадіжки квітів. Правду кажучи, таке не вкладається в голові. Наші герої віддали своє життя за те, щоб ми з вами могли жити у вільній країні. Полеглі захисники заплатили за це найвищу ціну. Їхні родини опинилися в найгіршій ситуації з усіх можливих — втратили рідних. Хіба тут є місце таким нахабним діям, як красти квіти?" — написав Андрій Найда у Facebook.

У поліцію рідні загиблих воїнів зі скаргами щодо крадіжки квітів не зверталися. Про це у коментарі Суспільному повідомив керівник сектору комунікації поліції в області Андрій Яцків.

Надалі міський голова Калуша Андрій Найда закликав гідно шанувати пам'ять українських військовослужбовців.

"Я звертаюся до сумління кожного, хто виношує злий намір — висмикнути бодай одну квітку, — зупиніться! Бо дуже прикро усвідомлювати, що серед нас є люди, які можуть робити такі вчинки. Ті букети своїми тремтячими руками зі сльозами на очах поряд із зображеннями своїх чоловіків, синів, татусів, братів, друзів ставили рідні та близькі героїв", — каже Найда.

Також він додав, що Алея героїв у Калуші є особливим місцем, куди треба приходити із шаною та вдячністю.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube