В Івано-Франківську на день міста у підземеллі ратуші вперше проведуть "Що? Де? Коли?"

У підземеллі зіграють "Рандку під ратушою". Фото: Facebook/Клуб метикуючих Івано-Франківська

В Івано-Франківську у день міста 7 травня вперше проведуть брейн-ринг у підземеллі ратуші. Його назвали "Рандка під ратушею". На 1 травня зголосилися вісім команд, тож реєстраційну форму для участі в грі "Що? Де? Коли?" закрили завчасу.

Про це Суспільному розповіла фахівчиня туристично-інформаційного центру Івано-Франківська Христини Тимошів.

З її слів, таким чином інтелектуали поглиблюватимуть знання про Івано-Франківськ. Захід проводять у підземеллі ратуші, щоб якомога більше людей дізналися про таємниці цього місця.

"Вас чекає морок склепу, мерехтіння свічок і смолоскипів, завивання привидів, відьми та відьмаки, легенди таємничого Франківська, кати, мольфари, лячні картинки, містичні культи, нещасне кохання, дракони й химери, вампіри й вампірки, Кроулі та кролики-людожери, замогильний голос ведучого і зловісні тіні на стінах. Буде весело і моторошно водночас", — розповідають на сторінці події у Facebook.

Містичну інтелектуальну гру о 18:00 організовує комунальне підприємство "Центр розвитку міста та рекреації" разом із громадською організацією "Клуб метикуючих".

Переможці "Рандки під ратушею" отримають приз — нестандартну екскурсію історичними місцями Івано-Франківська та безкоштовний підйом на оглядовий майданчик ратуші.

Що відомо про підземелля міської ратуші

Першу екскурсію підземеллям міської ратуші провели 30 листопада 2023 року. На неї прийшли 15 людей. Екскурсоводи показали людям в’язничні камери, в яких відбував покарання, зокрема, Іван Франко. Також розповідали містичні історії та легенди Станиславова.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube