Антимонопольний комітет перевіряє "Івано-Франківськтеплокомуненерго" на можливе зловживання монопольним становищем

Антимонопольний комітет перевіряє "Івано-Франківськтеплокомуненерго" на можливе зловживання монопольним становищем. Фото: Facebook/АМКУ

Працівники Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 25 квітня почали перевіряти "Івано-Франківськтеплокомуненерго" на можливе зловживання монопольним становищем.

Про це повідомили на сайті відділення АМКУ.

"За результатами розгляду заяви суб’єкта господарювання встановлено, що ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" відмовляє заявникам у видачі технічних умов на відключення будинків або квартир з причини наявної заборгованості за надані підприємством послуги з постачання теплової енергії, що не передбачено чинним законодавством України", — йдеться у дописі.

Окрім того, на підприємстві додають до розрахунку вартості технічних умов на відключення від централізованого теплопостачання необґрунтовані витрати на виконання окремих робіт, що завищує вартість технічних умов, пишуть в АМКУ.

У діях теплопостачального підприємства фахівці Антимонопольного комітету вбачають порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що позначається на інтересах споживачів.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube